Monumentalne ławki miejskie wykonane przez METALICO w Parku Szczytnickim we Wrocławiu

Powiększ
Piękne i monumentalne 4-metrowe ławki wyprodukowane wg specjalnego projektu przez firmę METALICO można od dzisiaj podziwiać w Parku Szczytnickim we Wrocławiu.

12 szt przepięknych, oryginalnych i monumentalnych ławek zaprojektowanych na specjalne zlecenie przez wrocławską grupę projektową ISBA wyprodukowała firma METALICO do Parku Szczytnickiego we Wrocławiu. Piekna i oryginalna linia konkurów ławki miejskiej oraz solidna metalowa konstrukcja spowita gęstym olistowieniem w całości z drewna egzotycznego JATOBA na koniec osadzona na pięknym betonowym postumencie  wykonanym z betonu architektonicznego. Wszystko to stworzyło piękny i niepowtarzalny mebel miejski o unikalnym i wyszukanym designie. Nasze ławki miejskie pięknie wpisały sie w szeroką i długą alejkę we właśnie wyremontowanym Parku Szczytnickiego we Wrocławiu.

Było to zarazem jedno z najbardziej złożonych i wymagających zleceń jakie zrealizowała firma METALICO. Trudność realizacji tego zamówienia polegała nie tyle na dużych gabarytach i wadze samych ławek ale zwłaszcza na dokładności i precyzji z jaką należąło przycinać pod odpowiednim kątami i dopasowywac poszczególne listwy drewniane do konstrukcji stalowej oraz z precyzją wymiarów z jaką musiała byc wykoanana konstrukcja stalowo-drewniana ławki, która musiała idalnie wpasować się w gotowy prefaebrykat betonowy zamówiony u zewnętrznego dostawcy

Pozdrawiamy gorąco,

Zespół Metalico

 

15 listopada 2018
AKTUALNOŚCI
Realizacja:
Kamionka Wielka 512
PL 33-334 Kamionka Wielka
TU NAS ZNAJDZIESZ