O firmie

Kształtowanie przestrzeni zewnętrznej to fascynujące i ambitne wyzwanie. W procesie tym zarówno stylistyka, poczucie ładu i estetyki, wyjątkowość form i kształtów jaki i funkcjonalność oraz wartość użytkowa muszą mieć zagwarantowane swoje miejsce.

Piękno, oryginalność i wysoka jakość produktów wymusza również bezkompromisową postawę myślenia i działania na wszystkich etapach tworzenia produktu: projektowaniu, selektywnym doborze materiałów oraz produkcji.

Firma METALICO, jako producent wysokiej jakości eleganckich metalowych mebli zewnętrznych przeznaczonych do ogrodu, na taras lub szeroko pojętej przestrzeni miejskiej, stara się spełnić te wymogi, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nie uznajemy kompromisów dlatego każda nasza decyzja i wdrażane rozwiązanie jest rozpatrywana w oparciu o zachowanie gwarancji wysokiej jakości produktu oraz maksymalizację satysfakcji naszych Klientów. Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych odbiorców projektujemy unikalne i niestandardowe rozwiązania. Staramy się, aby każdy mógł, dzięki naszym produktom, realizować własną wizję przestrzeni i jej piękna.

Cechy naszej firmy:

  • oryginalne wzornictwo i stylistyka dopasowana do aktualnych trendów oraz umożliwiająca szeroki wybór w zależności od miejsca stosowania i potrzeb Klienta;

  • wysoka jakość i trwałość naszych produktów, na którą zwracamy szczególną uwagę w procesie produkcji przy doborze materiałów i technologii produkcyjnych;

  • staranny dobór oraz selekcja materiałów i dostawców; 

  • korzystna relacja jakości do ceny.

AKTUALNOŚCI
Realizacja:
Kamionka Wielka 512
PL 33-334 Kamionka Wielka
TU NAS ZNAJDZIESZ