Wartości METALICO

Firma METALICO w swoich działaniach opiera się na następujących wartościach:

LUDZIE: Wierzmy, iż największą wartością firmy jest człowiek. Dlatego nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy swoją postawą, działaniem oraz innowacyjnymi pomysłami czynią różnicę. Jesteśmy tak dobrzy jak pracownicy naszego zespołu dlatego celem naszej firmy jest stała inwestycja w rozwój i szkolenie pracowników oraz wykreowanie przestrzeni do ich pełnego rozwoju zawodowego.

ROZWÓJ: W dynamicznie zmieniającym się świecie stawiamy na ciągłą innowacyjność oraz angażujemy w procesy produkcyjne nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy tworzyć produkty bezpieczne w użytkowaniu i przyjazne środowisku naturalnemu.

KLIENT: Wszystkie działania realizowane w obrębie naszej firmy zawsze mają na celu maksymalizowanie satysfakcji klienta z użytkowania naszych produktów lub świadczonych usług. Orientacja na klienta odznacza się w tworzeniu produktów, które są dla nich bezpieczne, wygodne oraz cieszą ich swoją oryginalną stylistyką i pięknem. Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze i doradztwie naszych Klientów. Odpowiedzialność, uczciwość i kompetencje to wartości, którymi staramy się zdobyć ich zaufanie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESOWA: Wierzymy, iż nasz dynamiczny rozwój oraz wysoka jakość produktów nie byłby możliwy bez naszym kooperantów i dostawców. We wzajemnych relacjach kierujemy się zawsze zasadami partnerstwa i zaufania oraz trwałością współpracy. Respektujemy równiez prawa pracownicze oraz dokładamy starań aby polepszać warunki pracy w ramach naszej firmy.

DZIAŁALNOŚĆ NON PROFIT:  Last but not least - wyznajemy prostą zasadę, że należy się dzielić z innymi gdyż zawsze znajdą się wokół nas ludzie bardziej potrzebujący. Dlatego część wypracowanych przez nas zysków przeznaczamy na organizacje i fundacje niosące pomoc najbardziej potrzebującym.

AKTUALNOŚCI
Realizacja:
Kamionka Wielka 512
PL 33-334 Kamionka Wielka
TU NAS ZNAJDZIESZ