Kariera

Firma METALICO, jeden z czołowych producentów mebli zewnętrznych w Polsce wraz z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów na stanowiska:

Spawacz - ślusarz

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny Metalico w Kamionce Wielkiej k/Nowego Sącza

Oferujemy Państwu:
• umowę o pracę, jednozmianowy tryb pracy
• wynagrodzenie zasadnicze do ustalenia w zależności od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Po 3-miesięcznym okresie próbnym wzrost zasadniczego wynagrodzenia oraz przydzielenie do obowiązującego atrakcyjnego systemu premiowego w firmie Metalico dla pracowników produkcyjnych

Zadania i obowiązki pracownika:
• Przyuczenie się do spawania metodami: TIG zarówno stali czarnej jak i nierdzewnej oraz metodą MAG stal czarna
• Nauka obsługi maszyn ślusarskich takich jak piły taśmowe, walcarki bo blach i profili oraz elektronarzędzia
• Praca według rysunków technicznych i zleceń produkcyjnych pod nadzorem przydzielonego opiekuna
• Spawanie lekkich konstrukcji stalowych

Wymagania:
• Pracowitość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Doświadczenie w spawaniu metodą TIG lub MAG oraz pisiadanie aktualnego kurs spawacza nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem przy wyborze kandydata
• Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
• Minimalne wykształcenie: zawodowe
• Doświadczenie zawodowe: mile widziane mim. 2 letnie, choć nie jest wymagane

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz ewentualne uprawnienia i kursy na adres: karol.mrowka@metalico.pl

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do procesów związanych z rekrutacją. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

AKTUALNOŚCI

Realizacja:
TU NAS ZNAJDZIESZ