Kolorystyka metali

Elementy metalowe produktów METALICO są malowane proszkowo. Dysponujemy nowoczesną linią technologiczną zapewniającą trwałość poprzez skuteczne pokrycie. W procesie produkcji stosujemy automatyczną myjnię chemiczną umożliwiającą efektywne malowanie proszkowe dzięki odpowiedniemu przygotowaniu elementów. Wyłącznie chemiczne odtłuszczanie i wytrawianie gwarantują właściwe przyleganie powłoki, co wpływa na jej wieloletnią trwałość. Wykorzystanie doświadczeń renomowanego producenta malarnii, zastosowanie markowych aplikatorów oraz farb o różnej strukturze w całej palecie RAL gwarantują, że nasze malowanie proszkowe sprosta najwyższym wymogom.

Jako standard tworzymy powłokę o drobnej strukturze w 5 kolorach z palety RAL, które zarówno podkreślają estetykę naszych produktów, jak i są popularne w realizacjach szerokopojętej małej architektury. Na specjalne zlecenie klienta elementy metalowe pokrywamy innymi strukturami oraz kolorami.

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie monitora mają charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistych. Kolorystykę naszych produktów opieramy na palecie RAL, jednakże odbiór barwy może zależeć od wielu czynników: struktury powłoki, oświetlenia, a w głównym stopniu ustawień monitora i karty graficznej.