O Nas - METALICO - Mała architektura, ławki, leżaki, kosze

O Metalico, producencie małej architektury miejskiej

O NASZEJ FIRMIE

KILKA SŁÓW O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów małej architektury. Oferujemy szeroki wybór gotowych produktów - między innymi ławek, leżaków, koszy i tablic informacyjnych. Jednocześnie chętnie projektujemy nowe produkty na indywidualne zamówienie. W takich sytuacjach zwracamy szczególną uwagę na spójność nowych produktów z charakterem i stylem danej przestrzeni tak, aby stanowiły one integralną część otoczenia, a nie przypadkowy element.
Wytwarzając nasze produkty łączymy innowacyjne technologie i ręczną pracę. W nowoczesnym parku maszynowym stosujemy tylko sprawdzone materiały. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu w każdym produkcie opuszczającym naszą firmę widać prawdziwe rzemiosło i pasję do naszej pracy. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałej jakości produktu przy zachowaniu idealnego balansu pomiędzy wzornictwem a funkcjonalnością.
Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by to osiągnąć.
Wybierz spośród setek produktów! Mamy tu ich aż 375
Zapytaj o produkty
      Nie masz dodanych jeszcze żadnych produktów.
Produkty dodane do zapytania pojawią się tutaj, dzięki czemu będziesz mógł(a) wysyłać do nas zapytania o wiele produktów jednocześnie.